1.

ALTA TECNOLOGÍA Y EFICIENCIA DISEÑO CON ROTURA DE PUENTE TÉRMICO, PRODUCTOS CONFORMES CON ERP, CERTIFICADOS DE HIGIENE, BIM


BOREAS tiene una clase de rotura de puente térmico TB1, que no permite la creación de espacios húmedos no controlados, incluso en condiciones climáticas extremas. Alcanza la clase de rotura de puente térmico más alta y la resistencia a la corrosión debido a su estructura de perfil y panel altamente resistente a la corrosión y al uso de chapa metálica Magnelis® opcional. En virtud de estas propiedades, BOREAS proporciona las condiciones requeridas de confort e higiene sin interrupciones y durante un período prolongado, incluso en condiciones climáticas extremas.

2.

CALIDAD
SOSTENIBLE
EUROVENT, ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, TSE, CE, EACBoreas ha obtenido su Certificación ISO 9001 con el propósito de facilitar el monitoreo y el desarrollo de todos sus procesos, como parte de su enfoque de calidad total. La unidad de tratamiento de aire BOREAS está certificada por Eurovent como Clase D1 de resistencia mecánica, Clase L1 de estanqueidad, Clase T2 de transmisión térmica, Clase TB1 de rotura de puente térmico y Clase F9 de bypass de filtros según los resultados de las pruebas realizadas de acuerdo con EN 1886.

3.

SOLUCIONES
PERSONALIZADAS
UNIDADES COMPACTAS, SOLUCIONES DE RENOVACIÓN, APLICACIONES DE PROCESO, SOLUCIONES DE SALA BLANCA, APLICACIONES DE CENTRO DE DATOS


Las soluciones de Boreas proporcionan las soluciones de ventilación para las áreas habitables, así como la filtración completa y continua de múltiples etapas, calentamiento, enfriamiento, humidificación, deshumidificación y recuperación de calor a través de control automatizado, proporcionando aire acondicionado altamente eficiente sin comprometer la higiene en aplicaciones industriales y de confort.

SOCIOS

PAÍSES

PROYECTOS

PRODUCTOS

News

 • DC Master Adia Mechanic Cooler and Development Process

  There are two different types of DC Master Adia Mechanic Cooler. These two types require different designs. One is “connected from the ceiling”, that is, the unit is located on the ceiling of the data center and suction and blowing directly downwards. The other is “wall-connected”, that is, the unit is located on any wall of the data centre and it directly blows and sucks. The underlying reason for developing this device is; IT products in the data center produce a lot of heat and therefore provide a solution to the efficient cooling need.

  Click here for more...

 • Fuar TV

  Interview at ISK Sodex expo 2019

 • DSYG TV

  Interview at ISK Sodex expo

 • TERMODİNAMİK DERGİSİ

  Hijyen Amaçlı Klima Santralleri, Belgelendirme Standartları ve Gereklilikler

 • Orta Asya Bölgesinin En Büyük Tren Garı Astana’nın İklimlendirmesi BOREAS Güvencesinde!

  Kazakistan’da önemli projelere imza atan Sembol İnşaat tarafından üç yılda inşa edilen, Astana Tren Garında Boreas’ın yüksek EUROVENT değerlerine (ısı köprüsüzlük sınıfı TB1) sahip klima santralleri tercih edildi.

  Yaz - kış sıcaklık farkının 70-80 dereceleri bulduğu, dünyanın en soğuk 2. başkenti olan Astana’da 75 bin metrekare bina oturumu olan tren istasyonu, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ve Orta Asya’daki en büyük ve en modern tren garı olup, yıllık 12 milyon yolcu kapasitesine sahiptir. Bir önceki istasyonun yaklaşık olarak 11 katı büyüklüğündedir.

  Astana Tren Garı’nda kullanılan Boreas Klima Santralleri, ağır çalışma koşullarına dayanıklı, uzun ömürlü ve dünya standartlarında sertifikalı ürünler kullanılarak üretilmektedir. Kritik iklim şartlarında enerji kayıpları olmadan sorunsuz çalışması, tercih sebeplerinden biri olmuştur.

 • Katar’ın Mega Metro Projesi’nin 6 İstasyonunda Boreas Klima Santralleri Tercih Edildi

  Katar’ın Mega Metro Projesi’nin 6 İstasyonunda Boreas Klima Santralleri Tercih Edildi.

  300 km uzunluğundaki Doha Metrosu, şehirdeki kent merkezleri, önemli ticari alanlar ve konut alanlarına bağlantılar sağlayacaktır. Metro, Kırmızı, Altın, Yeşil ve Mavi olmak üzere, dört hat, 100 adet istasyona sahip olacak. Katar Rail'in CEO'su mühendis Abdulla Abdulaziz Turki Al Subaie, "Doha Metro projesi kapsamlı bir kalkınma projesi ve Katar'ın ulaşımının tüm yapısını değiştirecek. Metro istasyonları sadece banliyöleri değil aynı zamanda çevrenin tüm sakinlerinin yaşam kalitesini de değiştirecek.” diyor. Projenin şu an için %73'ü tamamlandı ve 2020'de tamamen faaliyete geçmesi planlanıyor.

  İnşası devam eden Doha metro projesinin; “Greenline, Redline, Al Riffa, Qatar University, Education City ve Lusail isimli istasyonları”nda toplam 120 adet Boreas Klima santrali yerini aldı. Projede, “bina otomasyon ve kontrol sistemi (BACS) merkezi” de yer alıyor. Boreas Klima Santralleri, yaygın kullanılan iletişim protokolleri ile uyumlu ve farklı özellikteki bina otomasyon sistemleri (BMS) ile haberleşebilme özelliğine sahip olarak üretildi. Gerektiğinde klima santrali ve prosese özel yazılım yüklenerek, sistem üzerinde tam kontrol sağlanacaktır.

 • Dünya İnşaat

  İhracata Ağırlık Veren BOREAS, Yeni Pazarlara Açılacak