Boreas

TELEFON+90 212 276 2245


E-MAİLinfo@boreasteknoloji.com


UNIQ İSTANBUL Maslak Ayazağa Cad.
No:4, Kat: 1/204 Sarıyer
İstanbul, Türkiye

İHTİYACA YÖNELİK
EN İYİ İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMLERİNİ
SUNUYORUZ

İHTİYACA YÖNELİK EN İYİ İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMLERİNİ SUNUYORUZ

Boreas Teknoloji olarak dünyadaki tüm gelişmeleri takip ediyor, bilim ve teknolojinin merkezinde geleceğe sağlam adımlarla yürüyoruz. 2014 yılından bu yana İstanbul Hadımköy’de bulunan 10.000 metrekarelik üretim alanımızda, en üst Eurovent değerleri olan TB1 / T2 sertifikası ile kompakt ve modüler tip klima santrali, merkezi iklimlendirme cihazları ve veri merkezleri için özel olarak tasarladığımız cihazların üretimini ve satışını gerçekleştiriyoruz.

Hastane ve otel gibi özellikli binalar, endüstriyel yapılar ve veri merkezleri için, uçtan uca sistem çözümleri sunuyoruz. Çağdaş teknolojileri destekleyen yenilikçi anlayışımızla Ar-Ge ve inovasyon yatırımlarımızı artırıyor, bu yatırımlar ile birlikte de doğru çözümlere yön veren çalışmalara imza atıyoruz.

Sürdürülebilir büyüme stratejimiz ile 2017 yılında tamamen Açık Holding bünyesine dahil olan Boreas Teknoloji olarak 16 ülkede kurulu organizasyonlarımız ile VRF sistem klimaları ve merkezi iklimlendirme cihazlarına ilişkin sistem çözümleri sunmaktayız. Prestijli veri merkezi projelerinin iklimlendirme tarafında paket çözümler sunabilmekteyiz. Tüm dünyada sayıları giderek artan veri merkezi projeleri için özel olarak tasarladığımız ve üretmekte olduğumuz DC Master Adia ve DC Pro Hassas Kontrollü DX Klima Cihazı ürünlerimiz ile veri merkezlerinin iklimlendirme sorunlarına köklü ve maliyet avantajlı çözümler getiriyoruz.

Modern Üretim Tesisimiz ile Büyümeye Devam Ediyoruz
Ciromuzun %50’sinden fazlasını ihracat yaptığımız ürünler oluşturuyor ve organizasyon yapımızı büyütmek için çalışmalara devam ediyoruz. Yakın bir zamanda yeni kuracağımız tesisimiz ile modern üretim sahamızda üretim kapasitemizi arttırarak, sektör standartlarını belirlediğimiz kalitemiz ile ileri teknolojiyle üretilmiş, verimli yeni ürünler üretmeye devam edeceğiz.

Güçlü mühendislik birikimi ve yeteneklerimiz ile geliştirdiğimiz iklimlendirme çözümlerimiz dünya pazarında önemli bir fark yaratacak.