Boreas

TELEFON+90 212 276 2245


E-MAİLinfo@boreasteknoloji.com


UNIQ İSTANBUL Maslak Ayazağa Cad.
No:4, Kat: 1/204 Sarıyer
İstanbul, Türkiye

Boreas Hakkında

Boreas Teknoloji, veri merkezleri için özel olarak tasarlanan mobil veri merkezi çözümleri, DC Master, DCI Inrow ve CRAC/CRAH modelleriyle DC Pro cihazları, kendine özgü tasarımıyla fark yaratan klima santrali ve merkezi iklimlendirme cihazlarının üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir.

20 yılı aşkın tecrübesi ile dünyanın birçok ülkesinde endüstriyel yapılar ve veri merkezleri başta olmak üzere hastane, AVM, otel gibi kritik öneme sahip binalar için son teknoloji çözümler sunar.

Tekirdağ-Çerkezköy’de bulunan 35.000 m² alanda yükselen Boreas Teknoloji Üretim Üssü’nde yeni nesil çözümler üretir ve dünyada değişen pazar taleplerine cevap veren inovatif ürünler geliştirir.

Uluslararası alanda lider markaların tercih ettiği bir şirket olarak; yaptığı Ar-Ge yatırımları ve sahip olduğu mühendislik birikimi sayesinde, ihtiyaca göre farklılaşabilen ve verimliliği en üst düzeyde tutan ürünleri ile sürdürülebilir bir geleceğe hizmet eden teknolojiler üretir.

YÜKSEK TEKNOLOJİ ve VERİMLİLİK

TB1 ısı köprüleme sınıfına sahip Boreas Teknoloji zorlu iklim şartlarında da kontrolsüz ıslak hacim oluşumuna izin vermez. Korozyon direnci yüksek olan kompozit profilli karkas yapısı ve Magnelis® sac kullanımı ile en yüksek ısı köprüsüzlük değerine ve korozyon direncine ulaşır. Bu özellikleri ile zorlu iklim şartlarında bile gerekli olan konfor ve hijyen şartlarını kesintisiz ve uzun ömürlü olarak sağlamaktadır.

SÜRDÜRÜLEBİLİR KALİTE

Boreas Teknoloji toplam kalite anlayışı çerçevesinde tüm süreçlerini izlenebilir ve geliştirilebilir olması amacı ile ISO 9001 Sertifikası’nı almıştır. Boreas Teknoloji’nin klima santrali EN 1886’ya göre yapılan test sonuçlarında Mekanik Dayanım D1, Gövde Hava Kaçağı L1, Isıl Geçirgenlik T2, Isı Köprüleme TB1, Filtre By-Pass Kaçağı Sınıfı F9 değerlerini alarak Eurovent Sertifikası ile belgelenmiştir.

MÜŞTERİYE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Boreas Teknoloji sistem çözümleri ile; yaşam mahallerinin havalandırması ile birlikte havanın kademeli filtrelenmesi, ısıtılması, soğutulması, nemlendirilmesi, nem alınması ve ısı geri kazanım işlemlerini otomasyon kontrolü ile eksiksiz ve kesintisiz sağlayarak konfor ve endüstriyel uygulamalarında da enerji verimliliği yüksek, hijyeni göz ardı etmeyen iklimlendirme sağlar.