Boreas

TELEFON+90 212 276 2245


E-MAİLinfo@boreasteknoloji.com


UNIQ İSTANBUL Maslak Ayazağa Cad.
No:4, Kat: 1/204 Sarıyer
İstanbul, Türkiye

KALİTE POLİTİKAMIZ

Boreas Teknoloji, tüm çalışanlarının ortak katılım ve çabalarıyla katma değer yaratmak üzere hizmet sunduğu iş ortaklarının memnuniyetini sağlamak amacıyla, Entegre Yönetim Sistemi Kalite Politikasını (ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001) aşağıdaki şekilde belirlemiştir ve gereklerini yerine getirmeyi taahhüt etmektedir.

MİSYONUMUZ

Çevre, insan sağlığı, güvenliği ve sosyal değerlere zarar vermeden, yasalara, mevzuatlara tavizsiz uyarak üretim yapmak, paydaşlarımızın, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin mutluluğunu temin ederek, enerji verimliliğine sahip , yüksek teknolojili veri merkezi ürün ve çözümleri ile endüstriyel iklimlendirme sektöründe zirvede yer alan bir dünya markası olmak.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimiz ile sürekli ilişki kurarak ihtiyaçların tespitini yapmak ve amaca yönelik olan teknoloji üretimini bu temel üzerinde kurmaktır. Artan üretim hacmi ile ürünlerimize uygun fiyat yapısı ve yüksek kalite anlayışı ile üretim yapmak ve sürdürülebilir büyüme ve kalıcı avantajlar yaratmaktır.

HEDEFİMİZ

Operasyonel Mükemmellik
Boreas Teknoloji, her müşterisi için değer yaratmak ve müşterilerinin beklentilerinin ötesinde kaliteli hizmetler sunmak amacı ile "Müşteri Memnuniyetini" en üst seviyede tutmayı kendisine hedef edinmiştir. Müşteri odaklı çalışma prensibi ilke edinerek çalışmalarını sürdürmektedir.

İnsana Yatırım

Boreas Teknoloji, en önemli değerinin insan kaynağı olduğunun bilincindedir. İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili tehlikeleri hassasiyetle izleyip, riskleri değerlendirip bunları en aza indirmek için gerekli tedbirleri alır. Yüksek yetkinliklerde çalışanları istihdam ederek ve çalışanlarına sürekli yatırım yaparak çalışan kalitesini en üst seviyede tutar.

Sürekli Gelişim

Boreas Teknoloji, çalışanlarına, teknolojiye, çevreye, iş sağlığı ve iş güvenliğine ve iş süreçlerine yaptığı yatırımlar ve düzenli iç denetimlerle sürekli gelişmeyi mümkün kılar. Sürekli gelişim için yeni projeler yaratır, hayata geçirir; müşteri şikâyetlerini süreç gelişimine yardımcı bir araç olarak kullanır.

Bilgi Üretimi

Geleceğin bilgi toplumu olmaktan geçtiğinin inancıyla bilgi birikimini fayda ve değere dönüştürerek sürekli iş geliştiren bir kurumuz.

Çevre ve Sosyal Sorumluluk Bilinci

Boreas Teknoloji, üretimin ilk aşamasından tüketiciye varıncaya kadar geçen her aşamada çevresel etkileri dikkate alarak sürdürülebilir kalkınmayı hedefler.