Boreas

TELEFON+90 212 276 2245


E-MAİLinfo@boreasteknoloji.com


UNIQ İSTANBUL Maslak Ayazağa Cad.
No:4, Kat: 1/204 Sarıyer
İstanbul, Türkiye

KARİYER

Açık’ta Kariyer

Kurulduğu günden bugüne "en büyük değerimiz İNSAN" felsefesini benimseyen Açık Holding; insan kaynakları politikasında, sürekli analiz eden, değer yaratan ve değişen şartlara hızla adaptasyon sağlayan bir yönetim anlayışını benimser.

Tüm etki alanlarına değer katan, insan odaklı kurum kültürünü benimseyen Açık Holding İnsan Kaynakları; dünyadaki ve sektördeki gelişmelere açık, yenilikleri yakından takip eden, doğaya saygılı, sürdürülebilir bir gelecek kurmak için çalışan, sorumluluk bilinci yüksek ve kendini geliştiren çalışanlar ile faaliyet gösterdiği her sektörde başarılı ve mükemmel sonuçlar elde etmek için en profesyonel yöntemleri kullanır. Açık Holding'i en iyi yansıtan değerler üzerine kurguladığı tüm faaliyetlerinde, güven duyulan bir iş ortamı ve ortak bir kurum kültürü yaratmayı hedefler.

Açık Holding insan kaynakları departmanının temel amacı; holding ve şirketlerinin stratejik hedefleri doğrultusunda dinamik, devamlı ve gelişime açık organizasyonel yapı oluşturarak, çalışanlarının kariyer yolculuklarına en uygun fırsatları sunmak ve geleceklerini Açık Holding’te görmelerini sağlamaktır.

Açık holding bünyesindeki tüm departmanların birbirini yol arkadaşı olarak ve yönetim kadrosunu da danışacağı stratejik bir iş ortağı olarak görmesi önemlidir. Paylaşıma ve fikirlere açık değerlerinin temelinde bu vizyon vardır. Dünya genelindeki tüm çalışanlarıyla sürdürülebilir büyümeye yönelik adımlar atarak daha iyi bir dünya kurmak için çalışmalarına devam etmektedir.
Açık Holding

Gelişime AÇIK

Gelişime açık insan kaynakları bakış açısıyla çalışanlarının kariyer yolculuğu boyunca sürekli gelişimini sağlamayı hedefler. Sürekli eğitim programları, ödüllendirme ve performans değerlendirme sistemlerini kullanarak; tüm ekiplerin farklı vizyon, beceri ve teknik bilgi kazanması için çalışır ve kişisel hedeflerinin örgütsel hedeflerle birleşmesini sağlar. Sürekli gelişen, nitelikli insan kaynağı oluşturmak için her basamaktaki gelişim sürecini izler, kariyer hedeflerine özel gerekli eğitim ve destekler için yatırımlarını sürdürür.

Fikirlere AÇIK

Fikirlere açık organizasyon yapısıyla holding bünyesindeki her birey; görüş, öneri ve düşünceleriyle artı bir değer katar ve tüm insan kaynakları uygulamaları bu değeri yaşatmak üzerine tasarlanmıştır. Farklı fikirlerle beslenen, eşitlikçi bakış açısıyla demokratik bir iş ortamı sağlar ve böylece sinerji ve iş birliğini arttırır.

Açık Holding
Açık Holding

Paylaşıma AÇIK

Paylaşıma açık olarak geliştirdiği kurumsal kültürü sayesinde şeffaf bir yönetim politikası izler, tüm pozisyonlar arasında sürekli ve güncel bir bilgi akışı sistemi vardır. Yönetim kurulu uygulamaları ve yaşanan değişiklikler ekiplerle paylaşılır, aynı zamanda her departman da kendi içerisinde güçlü iletişime dayalı, iş süreçleri ve sonuçlarıyla ilgili paylaşımcı bir işleyişle ilerler.

Dünyaya çözüm üreten bir şirketler topluluğu olarak Açık Holding’in fark yaratan başarılarının arkasında aidiyet ve adalet odaklı kurum kültürü bulunmaktadır.İnsana değer katan, yaşam kalitesini arttıran, çevreyi ve doğayı koruyan, bilim, sanat ve kültüre yatırım yapan, sürekliliğe ve geri bildirime önem veren, eşit, şeffaf ve başarıyı paylaşan mevcut kurumsal kültürünü korumak öncelikli hedeflerinden biridir.

Çok yönlü, gelişim ve başarı odaklı çalışan profili "biz" anlayışıyla, dünyaya değer üretmek için çalışır ve ileri teknolojiyi kullanarak, standartların ötesine geçen en iyi çözümleri sunmaya odaklanmıştır.

Tüm Açık Holding şirketlerinde yenilik, teknoloji ve gelecek odaklı bir organizasyonel yapı kurulmuştur ve bu yapının sürdürülebilirliği üzerine etkin insan kaynakları stratejileri oluşturulmaya devam edilmektedir.