Boreas

TELEFON+90 212 276 2245


E-MAİLinfo@boreasteknoloji.com


UNIQ İSTANBUL Maslak Ayazağa Cad.
No:4, Kat: 1/204 Sarıyer
İstanbul, Türkiye

VERİ MERKEZLERİNİN DEĞİŞKEN İHTİYAÇLARINA ÖZEL ÇÖZÜMLER ÜRETİYOR

“YÜZDE 50’LERE ULAŞAN İHRACAT ORANIMIZI BU YIL DAHA DA ARTIRMAYI, TEKNOLOJİMİZİN ETKİNLİĞİNİ OPERASYONEL TEKNOLOJİLER TARAFINDA ŞEKİLLENDİRMEYİ VE ÖZELLİKLE YENİ ÇAĞIN YÜKSELEN DEĞERİ VERİ MERKEZLERİ İÇİN ÜRETTİĞİMİZ ÜRÜNLERDE ÇEŞİTLİLİK SAĞLAMAYI HEDEFLİYORUZ.”

Geçtiğimiz yıl ismimizin yanına ‘Teknoloji’ kelimesini ekleyerek, operasyonel teknolojiler üreten bir şirket olma yolunda ilk adımı attık ve 2022 hedeflerimizin temelini de bu bakış açımız etrafında şekillendirdik.

Artık iklimlendirme sektöründe standart endüstriyel iklimlendirme cihazlarının ötesinde, ayrı dinamiklere sahip, projelere özel cihazlara da ihtiyaçlar duyuluyor. Özellikle veri merkezleri gibi kritik tesislerde kullanılacak iklimlendirme cihazlarının özelliği, kapasitesi, tipi projeye göre değişkenlik gösteriyor.

Biz de veri merkezlerinin projelerinin bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde ürünlerimizi geliştiriyoruz. Mevcutta ürettiğimiz DC Master Adia Mechanic Cooler ve DC Pro Hassas Kontrollü DX Klima Cihazı’na ek olarak veri merkezleri için tasarladığımız ve In-Row Soğutucuları ve Mobil Veri Merkezi çözümlerimizi pazara sunmaya hazırlanıyoruz. In-Row Soğutucu çözümlerimizi sıcaklık ve nemin hassas kontrolünün gerekli olduğu küçük ve orta boyutlu veri merkezleri için 7 gün 24 saat çözüm sunacak şekilde tasarladık. Mobil Veri Merkezi çözümlerimiz ise kendi Ar-Ge tasarım süreçlerimiz ile geliştirdiğimiz ölçeklenebilir ürünler. Fabrikada üretim ve kurulumu yapılıp test edilebilen bu ürünümüz mobil (All in One) cihazlar olduğu için hızlı kurulum özelliğiyle de farklı ihtiyaçlara cevap verecek.

YENİ TESİSİMİZDE DAHA BÜYÜK SAHADA ÇALIŞACAĞIZ
Salgın sürecinde gördük ki iç ortamlardaki taze hava, hem insan için hem de cihazlar için büyük önem taşıyor. Boreas Teknoloji olarak mevcuttaki ürünlerimizi bu yönde geliştirmek ve ürünlerimize yeni çeşitler eklemek üzere Ar-Ge ve Ür-Ge’ye odaklandık. Yakın zamanda kurmayı planladığımız 50 bin metrekare üretim alanına sahip yeni tesisimizle, modern üretim sahamızı genişleteceğiz ve Ar-Ge, üretim kapasitesi ve test alanları yönünden önemli çalışmalar yapacağız.

AÇIK HOLDİNG ŞİRKETİYİZ, MÜHENDİSLİĞİMİZ GÜÇLÜ
Teknoloji odaklı uçtan uca faaliyetler gösteren bir Açık Holding şirketiyiz ve özellikle mühendislik yönümüz çok güçlü. Ürünlerimizin yüzde 100 kendi tasarım ve üretimimiz olmasına özen gösteriyor, bütçemizin yüzde 10’unu iş geliştirme ve Ar-Ge faaliyetlerine ayırıyoruz.

YURTDIŞINDA HEDEFLERİMİZİ ARTIRIYORUZ
Yerli pazarda birçok ürünümüzle lider konumdayız ve bunun verdiği motivasyonla, toplam satışlarımızın yüzde 50’sini oluşturan yurt dışı satış oranımızı daha da artırmayı hedefliyoruz. Başta İngiltere ve İspanya olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde birinci tercihiz. Dünya için geçerli Eurovent değerleri olan TB1 / T2 sertifikasına uygun ürünler sunuyoruz.

Habere ulaşmak için tıklayınız.