Boreas

TELEFON+90 212 276 2245


E-MAİLinfo@boreasteknoloji.com


UNIQ İSTANBUL Maslak Ayazağa Cad.
No:4, Kat: 1/204 Sarıyer
İstanbul, Türkiye

Boreas Teknoloji, veri merkezleri için özel tasarladığı ürünlerin sayısını arttırıyor

Etkinliğini veri merkezi ürün ve çözümleri alanında da şekillendirmeye devam eden Boreas Teknoloji, tasarladığı ve ürettiği yeni ‘Rack Kabinet’ ve ‘Mobil Veri Merkezi’ çözümleriyle, ürün alternatiflerini genişletiyor.

Veri merkezleri gibi yüksek önem arz eden kritik tesislerin ihtiyaçları her geçen gün değişiyor ve dönüşüyor. Veri merkezinde kullanılacak her ürün teknolojiye, iyi kaliteye ve yüksek verimliliğe odaklı olması açısından önem arz ediyor. Boreas Teknoloji, veri merkezlerine özel olarak sunduğu DC Master Adia Mechanic Cooler ve DC Pro Hassas Kontrollü DX Klima Cihazı’nın yanı sıra şimdi de ‘Rack Kabinet’ ve ‘Mobil Veri Merkezi’ çözümleriyle dikkat çekiyor.

ÜRETİM, KURULUM VE TEST SÜRECİNİ KENDİ FABRİKASINDA GERÇEKLEŞTİRİYOR
Veri merkezleri, sistem odaları ve telekomünikasyon sistemleri için sunucuları güvende tutmak amacıyla üretilen Boreas Teknoloji Rack Kabinetleri, ihtiyaca göre konfigüre edilebilecek şekilde tasarlandı. Ayrıca güçlü yapısı ve yüksek kaliteli malzemesi sayesinde ağır ekipmanlara uyum sağlayarak, sunucuları güvende tutmayı amaçlıyor. Mobil veri merkezi çözümleri ise, Boreas Teknoloji’nin kendi Ar-Ge tasarım süreçleriyle geliştirildi. Mobil (All in One) Veri Merkezi çözümü, ölçeklendirilebilir şekilde ve uluslararası veri merkezi standartlarına uyumlu olarak üretildi. Boreas Teknoloji’nin kendi fabrikasında üretim ve kurulumunu yaparak, test sürecini de gerçekleştirdiği ürünü, hızlı kurulumu ve enerji verimliliği özelliğiyle de farklı ihtiyaçlara cevap vermeye hazırlanıyor.

DÜNYANIN İHTİYAÇ DUYDUĞU ÜRÜNLERİ ÜRETİYOR
Pazar taleplerine cevap veren çözümler geliştirerek, ihtiyaca yönelik ürünler üreten Boreas Teknoloji tüm Ar-Ge ve Ür-Ge süreçlerini de bu üretim stratejisi etrafında şekillendiriyor. Boreas Teknoloji mühendislik gücü, kaliteli malzeme kullanımı ve yenilikçi yaklaşımıyla, dünyanın ihtiyaç duyduğu ürünleri en verimli, en uzun ömürlü ve en kullanıcı dostu olacak şekilde üretmeye odaklanıyor. Açık Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Boreas Teknoloji, yüzde 50’nin üzerindeki ihracat oranıyla her ülkede aynı standartlarda çözümler geliştirmeye devam ediyor.