Boreas

TELEFON+90 212 276 2245


E-MAİLinfo@boreasteknoloji.com


UNIQ İSTANBUL Maslak Ayazağa Cad.
No:4, Kat: 1/204 Sarıyer
İstanbul, Türkiye

TREN & METRO İSTASYONLARI

Yeraltı toplu taşıma sistemleri, özellikle büyük kentlerde tercih edilen ve ulaşımı kolaylaştıran sistemlerdir. Yer üstündeki yapılaşma ile birlikte de raylı sistemler genellikle yer altına alınmıştır. Çevresel etkiyi azaltmak için de yüksek hızlı tren ağları gibi ulaşım araçları günümüzde giderek popüler hale gelmektedir.

Tren ve metro ağları için tüm uygulamalar havalandırma sistemlerine ihtiyaç duyar. Bu ulaşım araçlarını kullanarak gün içerisinde seyahat eden insan yoğunluğu düşünüldüğünde istasyonlardaki konforlu koşulları sağlamak için gelişmiş havalandırma sistemleri kullanılmalıdır. Ayrıca yangın gibi olağan üstü durumlarda insan yoğunluğu olan istasyonların havalandırılması, duman yayılımını kontrol altında tutmanın ve kullanıcılar için güvenli alanlar ve temiz bir ortam yaratmanın hayati önem taşıdığı durumlardır.

Dünyanın birçok ülkesinde tercih edilen tren ve metro istasyonları için geliştirdiğimiz çözümlerimiz ile birlikte sizin için projenin zamanlamasına uygun ürünler üretiyoruz.

ÇÖZÜMLERİMİZ