Boreas

TELEFON+90 212 276 2245


E-MAİLinfo@boreasteknoloji.com


UNIQ İSTANBUL Maslak Ayazağa Cad.
No:4, Kat: 1/204 Sarıyer
İstanbul, Türkiye

VERİ MERKEZLERİ

Dijital dönüşümün stratejik yapı taşlarından biri olan veri merkezleri tüm dünyada artmaya devam ediyor. 5G gibi teknolojilerin hayatımıza girmesiyle de üretilen veri miktarının artacağı ön görülüyor ve bu verilerin depolanması için de veri merkezlerine duyulan ihtiyaç her zamankinden daha fazla olacak. Veri merkezlerinin kendi görevlerini en optimum düzeyde enerji harcayarak tam kapasite ile yerine getirmesi ise oldukça değerli.

Boreas Teknoloji olarak veri merkezlerine soğutma çözümleri sunarken önce ihtiyaçlarınızı dinliyor ve sizi projenize en uygun olan ürünlerimizle tanıştırıyoruz. AR-GE çalışmalarımız neticesinde güçlü mühendislik birikimimiz ve yeteneklerimiz ile geliştirdiğimiz veri merkezi ihtiyaçlarına yönelik üstün mekanik ve otomasyon özelliklerine sahip iklimlendirme çözümlerini sunuyoruz.

Veri merkezleri, sistem odaları ve telekomünikasyon sistemleri için ihtiyaca göre konfigüre edilebilecek şekilde dizayn edilebilen Boreas Teknoloji Rack Kabinetler ile sunucularınızı güvende tutuyoruz.

Ar-Ge tasarım süreçlerimiz ile geliştirdiğimiz Mobil(All in One) ve Modüler Veri Merkezi çözümlerimiz ile bina tipi veri merkezi kurulumu için yeterli zaman ve alan olmayan tüm uygulamalar için ölçeklendirilebilir ve hızlı kurulum özelliği olan uluslararası standartlar ile uyumlu çözümler getiriyoruz.

VERİ MERKEZİ SOĞUTMA ÇÖZÜMLERİ  VERİ MERKEZİ KABİNET ÇÖZÜMLERİ    MOBİL VERİ MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ